Jesteś tutaj

Nasza misja

Bogate doświadczenie w branży odzieżowej plus pasja i profesjonalizm pozwoliły stworzyć nam markę DUMNY Z POCHODZENIA.

Naszą misją jest popularyzowanie aktywności sportowej, krzewienie wartości patriotycznych oraz promowanie wśród klientów naszej dumy narodowej w postaci reprezentantów wszelkich dyscyplin sportowych - nikt lepiej niż sportowcy swoim heroizmem oraz ogromnym zaangażowaniem nie pokazuje wartość narodu.

Jesteśmy zespołem młodych, odważnych, kreatywnych i dynamicznych osób, którzy kochają swój kraj i dla których wielką pasją jest sport. Jesteśmy stąd, dlatego postanowiliśmy stworzyć wysokiej jakości ubrania patriotyczne dla sportowców, amatorów, kibiców i patriotów.

Tworząc polską markę patriotycznej odzieży sportowej DUMNY Z POCHODZENIA

  • przypominamy zapomniane legendy polskiego sportu
  • wspominamy najlepsze historyczne momenty
  • ukazujemy walkę, determinację i siłę sportowców
  • kibicujemy
  • wierzymy w ciężką pracę
  • inspirujemy się losem polskich zawodników, co przekłada się na niebanalne projekty
  • stawiamy na polską produkcję


Wizją naszej firmy DUMNY Z POCHODZENIA jest stworzenie marki, z którą utożsamiać się będą wszyscy polscy amatorzy sportu, a która sama utożsamiana będzie z profesjonalizmem i kreatywnością. Marki, która z radością będzie towarzyszyć Polakom w wielu historycznych momentach. Razem na dobre i na złe.

CEL: Satysfakcja i uśmiech naszych klientów i czytelników.


Głównym kanałem komunikacji jest portal społecznościowy – facebook, znajdujący się pod adresem: www.facebook.com/dumnyzpochodzeniapl, na którym zbierane i publikowane w systematyczny sposób informacje, ciekawostki, nowości i aktualności stanowićą spoiwo pomiędzy historią, sportem i odzieżą.

Dystrybucja ubrań odbywa się przez oficjalną stronę www.dumnyzpochodzenia.pl, pod opieką i patronatem jednej z czołowych polskich firm odzieżowych ESCOLI.pl, na której znajduje się specjalna zakładka przekierowująca do naszej strony.

W maju 2016 roku firma DUMNY Z POCHODZENIA podpisała kontrakt z jednym z czołowych polskich bokserów - Arturem Szpilką. W najbliższych planach mamy współpracę z wioślarzami biorących udział w tegorocznych igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro. Wkrótce potem działamy z następnymi sportowcami.

Zdeterminowani i z uśmiechem na ustach pragniemy stworzyć prawdziwy portal patriotyczno-sportowy dla wymagających. Jesteśmy otwarci na współpracę z ludźmi mającymi w sobie podobne pasje, pomysły i chęci do działania.

Dumny z pochodzenia


DUMNY Z POCHODZENIA to nowa, polska marka odzieżowa.
To idealne rozwiązanie dla wszystkich sportowców - zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów.

Zapisz się do newslettera!